HAKKIMIZDA

2011 yılında önceleri Simoro Kuyumculuk  olarak kurulan şirket 2014 Mayıs ayından itibaren isim değiştirerek Simru Gayrimenkul olarak faaliyetine devam etmektedir.

 

Simru Gayrimenkul’un işlettiği Atakent Migros AVM çevresindeki önemli projeleriyle ; Cihangir Koleji, Hobi Bahçeleri, Criminal Laboratuvar, Sağlık Ocağı vb. sosyal, resmi ve eğitim donatılarıyla bir cazibe merkezidir. Çarşı dışa açık olma özelliğiyle bölgenin ilk butik çarşısı olup içinde 3M Migros yanı sıra, Mado, Burger King,  Coffee Caramel, ve Lion Car Oto Kuaför  ile halkına hizmet vermektedir. Çarşı bünyesinde alışverişe gelenlerin araçlarını emniyetli ve güvenli bir şekilde bırakabilecekleri açık ve kapalı otoparkları mevcuttur.

 

Şirketin ana iştigal konusu  her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane ve alışveriş merkezi inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak, Yurt içinde veya yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işyeri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermektir.

 

Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde,  resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye çıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların inşaat işlerini anahtar teslimi taahhüt etmektir.

 

Projeniz İçin Kaliteli & Profesyonel Bir Kurucu mu Arıyorsunuz?

Her Hakkı Saklıdır  © 2018

ByDesign: hepreklamistanbul

Projeniz İçin Kaliteli & Profesyonel

Bir Kurucu mu Arıyorsunuz?

Projeniz İçin Kaliteli & Profesyonel

Bir Kurucu mu Arıyorsunuz?